ZALMAN ZM600-TXII 600W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY
2.887,10 TL
Havale
2.829,35 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Güç: 600 Watt
  • Pfc Özelliği: -
  • Fan Boyutu: 120 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ZALMAN ZM600-TXII 600W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY | ZALMAN ZM600-TXII 600W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY pc_AK800ZLM0026