ZALMAN ZM500-TXII 500W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY
2.396,29 TL
Havale
2.348,36 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Fan Boyutu: 120 mm
  • Güç: 500 Watt
  • Açıklama: Yeterlik Maks %86 @ 220VAC, Tipik Yük boyutlar 140(U) x 150 (G) x 86 (Y) mm MTBF 100.000 Saat Ağırlık 1,63 kilo Çalışma sıcaklığı 10~45 ? PFK Aktif PFC %98 Düzenleyici KC, CE, CB, RoHS, EAC Tip Intel ATX 12V Ver2.31 Koruma OPP/OVP/UVP/SCP Giriş gerilimi 200-240 VAC Giriş Akımı 4A Giriş Frekansı 50-60Hz Fan Boyutu 120mm Anma Hızı 2.000 devir Fan Yatağı Hidro-Dinamik Rulman Kablolar (Konnektör) Anakart Kablosu CPU Kablosu (Konektör 2EA) PCI Express Kablosu (Konektör 2EA) S-ATA Kablosu 2EA (Konektör 3EA) Çevresel FDD + Çevresel IDE (Konektör 3EA)
  • Pfc Özelliği: -
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ZALMAN ZM500-TXII 500W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY | ZALMAN ZM500-TXII 500W 80+ DUAL FORWARD 120MM FAN POWER SUPPLY pc_AK800ZLM0028