ZALMAN ZM-NS2000 17 200MM FANLI YUKSEKLIK AYARLI NOTEBOOK STAND VE SOĞUTUCU
1.472,99 TL
Havale
1.443,53 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Voltaj: 5V (USB Powered)
  • Ağırlık: 1.1kg
  • Fan Boyutu: 200mm
  • Gürültü Oranı: 20 dBA
  • Ölçüler: 377 x 283 x 52 mm (WxDxH)
  • Fan Hızı: 470rpm ~ 610rpm ±10%
  • Soğutma Sistemi: Aktif
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ZALMAN ZM-NS2000 17 200MM FANLI YUKSEKLIK AYARLI NOTEBOOK STAND VE SOĞUTUCU | ZALMAN ZM-NS2000 17 200MM FANLI YUKSEKLIK AYARLI NOTEBOOK STAND VE SOĞUTUCU pc_UN810ZLM0006