TP-LINK OMADA EAP723 BE3600 WIFI7 2882MBP/5GHZ/688MBPS/2.4GHZ ACCESS POINT (ADAPTÖRSÜZ)
5.422,77 TL
Havale
5.314,32 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Port Sayısı: 1 PORT 2.5GBPS RJ45
  • Anten Sayısı: -
  • Tip: İç Ortam (Indoor)
  • Açıklama: BE3600 Çift Bantlı Wi-Fi 7 (5 GHz`de 2882 Mbps + 2,4 GHz`de 688 Mbps). 1 adet 2,5G bağlantı noktası, Wi-Fi 7`nin tüm potansiyelini ortaya çıkarır. 160 MHz bant genişliği, çok daha fazla eş zamanlı aktarıma olanak tanır. Çoklu RU`lar ağınızın yüksek performansını sağlar. Gelişmiş İşlevler: Merkezi yönetim, Mesh ve Sorunsuz Dolaşım.