TP-LINK OMADA EAP673 AX5400 WIFI6 4804MBP/5GHZ/574MBPS/2.4GHZ ACCESS POINT (ADAPTÖRSÜZ)
12.713,10 TL
Havale
12.458,84 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Harici Anten Desteği: -
  • Açıklama: Yüksek Hızlı WiFi 6 (2.4 GHz`de 574 Mbps + 5 GHz`de 4804 Mbps).† Omada SDN ile entegre, merkezi bulut yönetimi, ZTP* ve daha fazlasını destekler. 160 MHz Kanalı, tek bir akışta veri miktarını iki katına çıkarır.‡ Gelişmiş özellikler: Kesintisiz dolaşım§, Omada Mesh§ ve daha fazlasını destekler. Esnek kurulumlar için hem 802.3at PoE+ hem de DC (adaptör dahil değildir) güç kaynağını destekler.
  • Tip: İç Ortam (Indoor)
  • Anten Sayısı: -
  • Ağ İletişim Hızı: 4804 Mbps 5GHz + 574 Mbps 2.4GHz