4.664,75 TL
Havale
4.571,46 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Anten Sayısı: Gizli
  • Harici Anten Desteği: Yok
  • Ağ İletişim Hızı: 2402 Mbps 5GHz + 574 Mbps 2.4GHz
  • Tip: İç Ortam (Indoor)
  • Model Link: https://www.tp-link.com/tr/business-networking/omada-sdn-access-point/eap653/
  • Port Sayısı: 1 x 10/100/1000 LAN PORT
  • Açıklama: * Son Derece Yüksek Wi-Fi 6 Hızları: 2.4 GHz`de 574 Mbps ve 5 GHz`de 2402 Mbps eş zamanlı toplam 2976 Mbps Wi-Fi hızları. * Tavan tipi kullanımı. * Yüksek Verimli Wi-Fi 6: Daha fazla bağlı cihaz için daha yüksek hızlar. * Merkezi Bulut Yönetimi: Omada SDN entegrasyonuyla, tüm ağ yerelden veya internet veya Omada Uygulamasıyla buluttan yönetir. * 160 MHz Kanal: HE160 ile tek bir akışta yoğun zamanlarda veri aktarımını ikiye katlar. * Kesintisiz Geçiş (Roaming): Kullanıcılar için video akışları ve telefon görüşmeleri etkilenmeden mekan içinde yer değiştirme imkanı. * Omada Mesh: Genişletilmiş kapsama alanı ve esnek uygulama için erişim noktaları arasında kablosu bağlantı sağlar. * PoE+ Desteği: Esnek kurulumlar için hem 802.3at PoE+ hem de DC (adaptör ayrıca satılır) güç beslemesini destekler. * Çok İnce Tasarım: ?160 mm × 33.6 mm şık tasarım daha fazla çeviklik getirir.