4.839,68 TL
Havale
4.742,89 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Ağ İletişim Hızı: 2402 Mbps 5GHz + 574 Mbps 2.4GHz
  • Port Sayısı: 2 Port
  • Anten Sayısı: -
  • Tip: İç Ortam (Indoor)
  • Model Link: https://www.tp-link.com/uk/business-networking/omada-sdn-access-point/eap650-wall/
  • Açıklama: * Olağanüstü Hızlı AX3000 WiFi 6 Hızları: Aynı anda 2,4 GHz`de 574 Mbps ve 5 GHz`de 2402 Mbps, toplam 2976 Mbps WiFi hızıdır. * Duvar tipi kullanımı. * Daha Yüksek Ağ Verimliliği : Verileri aynı anda daha fazla cihaza daha az gecikmeyle iletin. * Eksiksiz Oda İçi WiFi Kapsamı : Garantili güçlü sinyaller ve köşeden köşeye WiFi kapsama alanı. * Gigabit Bağlantı Noktası : Kablolu cihazları bir aşağı bağlantı gigabit bağlantı noktasıyla bağlayın. * Merkezi Bulut Yönetimi : Bulut erişimi ve uzaktan yönetim için Omada SDN`ye entegre olur. * Güvenli Konuk Ağı : Yüksek kaliteli kablosuz güvenlik teknolojileriyle dolu birden çok kimlik doğrulama seçeneği (SMS/Facebook Wi-Fi/Fiş) uygulayın. * Kolay Kurulum ve PoE Desteği : Kurulumu kolay tasarım, 86 mm ve AB standart bağlantı kutusu ve 802.3af/at PoE desteği ile uyumludur.