9.329,50 TL
Havale
9.142,91 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Ağ İletişim Hızı: 2402 Mbps 5GHz + 574 Mbps 2.4GHz
  • Açıklama: * Üstün WiFi 6 Hızları: En yeni WiFi 6 teknolojisiyle desteklenen 3 Gbps`ye kadar çift bant hızları sunar.1 Daha Yüksek Ağ Verimliliği: OFDMA ve MU-MIMO ile daha fazla cihazda daha az gecikmeyle daha yüksek hızların keyfini çıkarın. * İç Mekan/Dış Mekan kullanımı. * 160 MHz Bant Genişliği Kanalı: HE160.2 Uzun Menzilli Kapsama ile tek bir akışta en yüksek iletim sürelerinde verileri ikiye katlayın: Özel yüksek güçlü amplifikatör ve IP67 hava koşullarına dayanıklı muhafazaya sahip profesyonel antenler. * Omada Mesh Teknolojisi: Genişletilmiş menzil ve esnek dağıtım için erişim noktaları arasında kablosuz bağlantı sağlar.3 Kesintisiz Dolaşım ile Sorunsuz Kalma: Kullanıcılar, cihazlarının erişim noktaları arasında zahmetsizce geçiş yapmasıyla tesis genelinde kesintisiz akışın keyfini çıkarabilir.3 PoE ile Güçlendirilmiş: : Her iki 802.3at`ı da destekler * Esnek kurulum için PoE ve Pasif PoE (adaptör dahil) güç kaynağı. *Merkezi Bulut Yönetimi: Omada SDN entegrasyonu, tüm ağı yerel olarak veya web kullanıcı arabirimi veya Omada uygulaması aracılığıyla buluttan yönetir * PoE Powered: : Supports both 802.3at PoE+ and Passive PoE (adapter included) power supply for flexible installation. Centralized Cloud Management: Omada SDN integration manages the whole network locally or from the cloud via web UI or the Omada app.3