4.198,28 TL
Havale
4.114,31 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Port Sayısı: 1 X Gigabit (RJ-45) Port
  • Tip: İç Ortam (Indoor)
  • Anten Sayısı: 2X2 MIMO
  • Açıklama: * Son Derece Yüksek Wi-Fi 6 Hızları: 2.4 GHz`de 574 Mbps ve 5 GHz`de 1201 Mbps eş zamanlı toplam 1775 Mbps Wi-Fi hızı sunar * Tavan tipi kullanımıdır. * Yüksek Verimli Wi-Fi 6: Daha fazla bağlı cihaz için daha yüksek hızlar. * Merkezi Bulut Yönetimi: Tüm ağı yerelden veya internet veya Omada Uygulamasıyla buluttan yönetir. * Kesintisiz Geçiş (Roaming): Kullanıcılar için video akışları ve telefon görüşmeleri etkilenmeden mekan içinde yerlerini değiştirme imkanı. * Omada Mesh: Genişletilmiş kapsama alanı ve esnek uygulama için erişim noktaları arasında kablosu bağlantı sağlar. * PoE+ Desteği: Esnek kullanımlar için, DC (adaptör ayrıca satılır), 802.3at PoE+ ve Pasif PoE`yi destekler Çok İnce Tasarım: ?160 mm × 33.6 mm şık tasarım daha fazla çeviklik getirir. * Güvenli Misafir Ağı: Çoklu kimlik doğrulama seçeneği (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher, vb.) ve çok çeşitli kablosuz güvenliği teknolojileri.
  • Harici Anten Desteği: Yok
  • Model Link: https://www.tp-link.com/tr/business-networking/ceiling-mount-ap/eap613/#overview
  • Ağ İletişim Hızı: 1201 Mbps 5GHz + 574 Mbps 2.4GHz