TP-LINK MERCUSYS AC10 AC1200 867MBPS/5GHZ/300MBPS/2.4GHZ DUAL BAND KABLOSUZ ROUTER
757,44 TL
Havale
742,29 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Model Link: https://www.mercusys.com/tr/product/details/ac10
  • Açıklama: Yüksek Hızlı Wi-Fi - 1167 Mbps`ye varan hızlara ulaşan hızlı ve istikrarlı bağlantılarla yayın yapın (2,4 GHz bandında 300 Mbps ve 5 GHz bandında 867 Mbps) 4 Yüksek Kazançlı Harici Anten - Evinizin her köşesinde güçlü Wi-Fi sinyalleri alın Kolay Kurulum - Sezgisel bir web kullanıcı ara yüzü tarafından yönlendirilen dakikalar içinde kurulum Çoklu Mod - Access Point Modu, Range Extender Modu ve Router Modu tüm uygulama senaryolarını karşılamak için desteklenir IPTV ve IPv6 Destekli
  • Anten Sayısı: 4
  • Ağ İletişim Hızı: 867 Mbps 5GHz + 300 Mbps 2.4GHz