IP-COM G3318P-16-250W 16 PORT GIGABIT + 2X1GB SFP UPLINK CLOUD YÖNETİLEBİLİR RACKMOUNT 250W POE SWITCH
9.621,05 TL
Havale
9.428,63 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Extend Modu: Yok
  • Açıklama: Compliance with IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p/q/w/d, and IEEE 802.3af/at standards 16 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports (Data/Power) 2 x 100/1000 Base-X SFP ports 8K MAC address and MAC address automatic learning IEEE 802.3x full-duplex flow control and half-duplex backpressure flow control Non-blocking line-rate forwarding for all ports Maximum output power of a single PoE port: 30W Maximum output power of the whole switch: 230W IEEE 802.1Q VLAN Link aggregation QoS MAC address binding Supports App management and visualized local management
  • RJ45 Uplink: Yok
  • Model Link: https://www.ip-com.com.cn/en/product/G3318P16250W.html#content
  • Toplam Port Sayısı: 18
  • Combo Özelliği: Yok
  • Layer Katmanı: Layer2
  • Poe Özelliği: Var, 250W Max.
  • Kasa Tipi: Rackmount
  • 10/100 Port: Yok
  • Yönetilebilirlik: Var
  • Gigabit RJ45 Port: 16
  • SFP Girişi & SFP Uplink: 2X Gigabit SFP UPLINK
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IP-COM G3318P-16-250W 16 PORT GIGABIT + 2X1GB SFP UPLINK CLOUD YÖNETİLEBİLİR RACKMOUNT 250W POE SWITCH | IP-COM G3318P-16-250W 16 PORT GIGABIT + 2X1GB SFP UPLINK CLOUD YÖNETİLEBİLİR RACKMOUNT 250W POE SWITCH pc_NS106IPC0014