IP-COM F1106P-4-63W 4 PORT 10/100+2X10/100 UPLINK METAL KASA 58W POE SWITCH
1.201,17 TL
Havale
1.177,15 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Extend Modu: Yok
  • Layer Katmanı: Yok
  • Model Link: https://www.ip-com.com.cn/au/product/F1106P463W.html
  • Toplam Port Sayısı: 6
  • Gigabit RJ45 Port: Yok
  • Kasa Tipi: Masaüstü Metal Kasa
  • Poe Özelliği: Var, 63W Max.
  • Combo Özelliği: Yok
  • RJ45 Uplink: 2X 10/100 RJ45
  • Açıklama: • Compliant with IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x and IEEE802.3af/at standards
    • 4 * 10/100 Mbps Base-TX RJ45 ports for data transmission and power supply
    • 2 * 10/100 Mbps Base-TX RJ45 ports for data transmission
    • 1 K MAC address table and MAC address auto-learning
    • IEEE 802.3x-compliant full-duplex flow control and half-duplex backpressure flow control
    • 1.2 Gbps backplane bandwidth
    • Maximum power consumption of a single port:30W
    • Maximum power consumption of the switch: 58W
    • Supports extend mode and QoS function
    • Supports desktop and wall-mounting, plug and play
  • 10/100 Port: 4
  • Yönetilebilirlik: Yok
  • SFP Girişi & SFP Uplink: Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IP-COM F1106P-4-63W 4 PORT 10/100+2X10/100 UPLINK METAL KASA 58W POE SWITCH | IP-COM F1106P-4-63W 4 PORT 10/100+2X10/100 UPLINK METAL KASA 58W POE SWITCH pc_NS106IPC0001