HIGH POWER HP1-M750BR-H12S 750W 80+ BRONZE 62.5A SINGLE RAIL AKTIF PFC ATX POWER SUPPLY
2.887,10 TL
Havale
2.829,35 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Pfc Özelliği: Aktif
  • Fan Boyutu: 120 mm
  • Güç: 750 Watt
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HIGH POWER HP1-M750BR-H12S 750W 80+ BRONZE 62.5A SINGLE RAIL AKTIF PFC ATX POWER SUPPLY | HIGH POWER HP1-M750BR-H12S 750W 80+ BRONZE 62.5A SINGLE RAIL AKTIF PFC ATX POWER SUPPLY pc_AK800HPW0030