DRL-48V240W1EN 48V 5A 240W DIN-RAIL PSU POWER SUPPLY
4.023,35 TL
Havale
3.942,88 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Fan: Yok
  • Tipi: DIN-RAIL
  • Açıklama: Universal AC input voltage range Built-in constant current circuit for reactive loads High power density Operate from -30°C to +70°C with -40°C Cold Start Reduced no-load power consumption Compliance with DOE VI Energy Standard Compliance to SEMI F47 @ 200Vac
  • Voltaj / Amper: 5 A, 48V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DRL-48V240W1EN 48V 5A 240W DIN-RAIL PSU POWER SUPPLY | DRL-48V240W1EN 48V 5A 240W DIN-RAIL PSU POWER SUPPLY pc_NK160OEM0001