AEROCOOL AE-VXP750 VX PLUS 750W 58A ATX AKTİF PFC POWER SUPPLY
2.622,90 TL
Havale
2.570,44 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Güç: 750 Watt
  • Fan Boyutu: 120 mm
  • Pfc Özelliği: Aktif
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
AEROCOOL AE-VXP750 VX PLUS 750W 58A ATX AKTİF PFC POWER SUPPLY | AEROCOOL AE-VXP750 VX PLUS 750W 58A ATX AKTİF PFC POWER SUPPLY pc_AK800AER0008