AEROCOOL AE-VXP500A VX PLUS 500W 38A 12V AKTİF PFC GÜÇ KAYNAĞI
1.923,46 TL
Havale
1.884,99 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Fan Boyutu: 120 mm
  • Pfc Özelliği: Aktif
  • Güç: 500 Watt
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
AEROCOOL AE-VXP500A VX PLUS 500W 38A 12V AKTİF PFC GÜÇ KAYNAĞI | AEROCOOL AE-VXP500A VX PLUS 500W 38A 12V AKTİF PFC GÜÇ KAYNAĞI pc_AK800AER0011