8 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD48GB2666D
3.613,77 TL
Havale
3.541,50 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Erişim Zamanı: -
  • Ram Tipi: DDR4
  • Soğutucu: Yok
  • Frekans: 2666 MHz
  • Çalışma Voltajı: 1.2V
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
8 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD48GB2666D | 8 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD48GB2666D pc_AB132TWM0001