4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 NB MDD44GB2666N
612,01 TL
Havale
599,77 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Kapasite: 4 Gb
  • Erişim Zamanı: CL 19
  • Çalışma Voltajı: 1.2V
  • Frekans: DDR4 2666 MHz
  • Ram Türü: SODIMM DDR4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 NB MDD44GB2666N | 4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 NB MDD44GB2666N pc_AB232TWM0006