4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 DT MDD44GB2666D
612,25 TL
Havale
600,00 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Erişim Zamanı: CL 19
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Ram Tipi: DDR4
  • Frekans: 2666 MHz
  • Çalışma Voltajı: 1.2V
  • Soğutucu: Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 DT MDD44GB2666D | 4 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS 1.2V CL19 DT MDD44GB2666D pc_AB132TWM0006