32 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD532GB4800U40
19.817,47 TL
Havale
19.421,12 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Çalışma Voltajı: 1.1V
  • Erişim Zamanı: CL40
  • Frekans: 4800 MHz
  • Soğutucu: Yok
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Ram Tipi: DDR5
  • Model Link: https://www.comsis.com.tr/twinmos-ddr5-32gb-4800mhz-desktop-ram.html
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
32 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD532GB4800U40 | 32 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD532GB4800U40 pc_AB135TWM0018