27 VIEWSONIC VX27G1-2K IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 FRECKER-FREE DÜŞÜK MAVİ IŞIK VESA SİYAH
9.269,56 TL
Havale
9.084,17 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Tepki Süresi: 1 Ms
  • Model Link: https://www.viewsonic.com/tr/products/lcd/VX27G1-2K
  • Açıklama: SuperClear® IPS panel? 180Hz yenileme hızı akıcı görseller sunar Hızlı 1 ms MPRT net görüntüler sağlar İnanılmaz ayrıntılar için 2K QHD çözünürlük? G-Sync Compatible, ekran yırtılmalarını ortadan kaldırır ve takılmaları azaltır.? HDR10, mükemmel kontrast ve renk doğruluğu sunar? Basit bağlantı için HDMI, DisplayPort girişleri
  • Parlaklık: 300 Cd/m2
  • Duvara Asılabilme: Var
  • Görüntüleme Formatı: 16:9
  • Kullanım Alanı: İş / Ev
  • Dahili Kamera: Yok
  • Dokunmatik Ekran: Yok
  • Curve Ekran: Hayır
  • Ekran Boyutu: 27"
  • Görüş Açısı: 178/178
  • Bağlantı Türü: 3.5 mm ses çıkışı: 1 HDMI 2.0 (with HDCP 2.2): 2 DisplayPort: 1 Güç girişi: DC Socket (Center Positive)
  • Pivot Özelliği: Yok
  • Ips Panel / Mva Panel: IPS
  • Renk: Siyah
  • Kontrast: 1000:1
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560X1440
  • Hoparlör: Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
27 VIEWSONIC VX27G1-2K IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 FRECKER-FREE DÜŞÜK MAVİ IŞIK VESA SİYAH | 27 VIEWSONIC VX27G1-2K IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 FRECKER-FREE DÜŞÜK MAVİ IŞIK VESA SİYAH pc_CE100VSC0167