27 ASUS TUF GAMING VG27AQ3A IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 HOPARLÖR FREESYNC FLICKER-FREE PIVOT VESA SİYAH
10.343,84 TL
Havale
10.136,97 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Dokunmatik Ekran: Yok
  • Açıklama: Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 180Hz yenileme hızına sahip 27 inç QHD (2560x1440) oyuncu monitörü. ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB Sync) teknolojisi, ELMB ve değişken yenileme hızı teknolojisini birlikte kullanarak görüntüdeki gölgelenmeleri ve yırtılmaları ortadan kaldırıp yüksek kare hızlarıyla net oyun görselleri sunar. FreeSync Premium, G-Sync uyumluluğu ve AdaptiveSync teknolojisi değişken yenileme hızını (VRR) varsayılan olarak ayarlayarak kusursuz ve yırtılmalardan uzak bir oyun deneyimi sunar. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi parlak ve karanlık alanları geliştirmek için HDR-10 formatını destekler.
  • Görüş Açısı: 178/178
  • Curve Ekran: Hayır
  • Duvara Asılabilme: Var
  • Tepki Süresi: 1 Ms
  • Parlaklık: 250 Cd/m2
  • Görüntüleme Formatı: 16:9
  • Ekran Boyutu: 27"
  • Dahili Kamera: Yok
  • Pivot Özelliği: Var
  • Hoparlör: Var
  • Ips Panel / Mva Panel: IPS
  • Model Link: https://www.asus.com/tr/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aq3a/
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560X1440
  • Kontrast: 1000:1
  • Renk: Siyah
  • Bağlantı Türü: DisplayPort 1.4x 1 (HBR2) HDMI(v2.0):x2 Kulaklık Jakı:Var
  • Kullanım Alanı: Gaming
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
27 ASUS TUF GAMING VG27AQ3A IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 HOPARLÖR FREESYNC FLICKER-FREE PIVOT VESA SİYAH | 27 ASUS TUF GAMING VG27AQ3A IPS 1MS 180MHZ 2XHDMI 1XDP QHD 2560X1440 HOPARLÖR FREESYNC FLICKER-FREE PIVOT VESA SİYAH pc_CE100ASU0239