16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX SOĞUTUCULU CL36 DT TMD516GB6000U36
9.441,22 TL
Havale
9.252,39 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Çalışma Voltajı: 1.35V
  • Ram Tipi: DDR5
  • Soğutucu: Var
  • Frekans: 6000 MHz
  • Erişim Zamanı: CL 36
16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX SOĞUTUCULU CL36 DT TMD516GB6000U36 | 16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX SOĞUTUCULU CL36 DT TMD516GB6000U36 pc_AB135TWM0006