16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX RGB CL36 DT TMD516GB6000URGB36
9.758,39 TL
Havale
9.563,22 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Soğutucu: Var
  • Çalışma Voltajı: 1.35V
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Erişim Zamanı: CL 36
  • Frekans: 6000 MHz
16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX RGB CL36 DT TMD516GB6000URGB36 | 16 GB DDR5 6000MHZ TWINMOS VOLTX RGB CL36 DT TMD516GB6000URGB36 pc_AB135TWM0007