16 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD516GB4800U40
11.370,33 TL
Havale
11.142,93 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Ram Tipi: DDR5
  • Frekans: 4800 MHz
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Soğutucu: Yok
  • Çalışma Voltajı: 1.1V
  • Erişim Zamanı: CL40
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
16 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD516GB4800U40 | 16 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS CL40 DT TMD516GB4800U40 pc_AB135TWM0004