16 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD416GB2666DWO
6.702,97 TL
Havale
6.568,91 TL (%2,00 havale indirimi)
  • Erişim Zamanı: CL 19
  • Ram Tipi: DDR4
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Çalışma Voltajı: 1.2V
  • Frekans: 2666 MHz
  • Soğutucu: Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
16 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD416GB2666DWO | 16 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD416GB2666DWO pc_AB132TWM0015